Życiowe zwątpienie

Standard

Każdy z nas w swoim życiu ma takie momenty, kiedy ogarnia go życiowe zwątpienie. Stajemy na rozdrożu i zastanawiamy się, co takiego złego uczyniliśmy, w którym momencie życia pobłądziliśmy. A może wydaje nam się, że to co obecnie udało nam się już osiągnąć to pełnia szczęścia i na nic więcej już nie zasługujemy? Jeżeli tak jest, to koniecznie przyda nam się jeden z poradników, który pomoże nam zrozumieć kilka cennych prawd życiowych. Jednak nie będzie to zwykły poradnik, ale bardzo mocna lekcja, po którą naprawdę warto sięgnąć, jeżeli ma się taką chwilę zwątpienia w swoim życiu. Jest to książka pt.Oczami mężczyzny. Żyjesz tylko raz Rafała Wicijowskiego.

50 cennych lekcji

Autor udziela nam 50 lekcji, które nie tylko pokażą nam jak zasłużyć na swoje szczęście absolutne. To lekcje, które pokazują nam jakie błędy popełniamy w swoim życiu. Wydawać by się mogło, że każdy z nas jest idealny i nie zdarzają mu się żadne potknięcia. Nic bardziej mylnego. Przekonamy się jednak o tym dopiero wtedy, kiedy ktoś wprost pokaże nam nasz błąd i podpowie czego mamy nie czynić. To porady, które wprost powiedzą nam nie rób tego, a zobaczysz, że będzie lepiej. Tylko nie możemy przy tym zapominać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Zmiany nie przyjdą do nas z godziny na godzinę. Na wprowadzenie pewnych zmian w swoim życiu potrzebny jest czas i to w znacznej ilości. Przy czym jednak należy pamiętać o tym, że one w końcu nadejdą i my w końcu zasłużymy na swój ogrom szczęścia. Wydaje nam się, że znajdujemy się w bezpiecznej, życiowej przystani? Nic bardziej mylnego. O tym właśnie przekonuje nas ta książka pozwalająca spojrzeć na życie z zupełnie innej perspektywy.

Jaki jest mężczyzna?

Oczami mężczyzny. Żyjesz tylko raz Rafała Wicijowskiego to doskonała okazja do tego, aby poznać prawdziwą naturę mężczyzn. Żaden pan nie będzie nas codziennie przekonywał o swojej miłości i uczuciach. Są takie osobniki, które powiedzą nam to tylko kilka razy przez całe życie. Co jednak nie zmienia faktu, że nie będą oni kochali swych kobiet nad życie. Są z kolei tacy mężczyźni, którzy nie raz przy swoich partnerkach uronią łezkę i nie będą wstydzili się swoich uczuć. Zanim ocenimy danego człowieka nie zapominajmy o tym, że powinniśmy go w pierwszej kolejności lepiej poznać. Nie można ulegać typowo męskim stereotypom, ponieważ możemy w pewnym momencie bardzo mocno się zawieść. Jacy są mężczyźni? I jak się do nich przekonać, aby mieć o nich dobrą opinię? O tym traktuje również ten poradnik, który pochodzi od znanego i lubianego blogera, który wskazuje nam wiele cennych rzeczy.

Background obraz autorstwa jcomp - www.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *